Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Browser internet!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Browser internet! Empty
MesajSubiect: Browser internet!   Browser internet! I_icon_minitimeMier Feb 09, 2011 4:49 pm

Salut lume!

Doresc sa aflu ce browser de internet folositi in acest moment si sa argumentati, daca se poate....
Eu am folosit pana cum ceva timp Chrome, de peste 2-3 ani (de cand a aparut), iar acum de vreo luna folosesc Safari.
De chrome am fost super multumit (se misca foarte bine si nu cere resurse mari)..insa m-am cam plictisit de el si am ales Safari ca este mai cool (are un design mai reusit), cu toate ca se pare ca se misca mai greu putin..Razz
NU am folosit niciodata Firefox, Mozilla, Opera....
Va astept.


Ultima editare efectuata de catre celmaitarero in Joi Feb 10, 2011 8:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Browser internet! Empty
MesajSubiect: Re: Browser internet!   Browser internet! I_icon_minitimeMier Feb 09, 2011 10:19 pm

Eu tot Chrome folosesc si mi se pare exceptional....pana in momentul de fata.. Crying or Very sad
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Browser internet! Empty
MesajSubiect: Re: Browser internet!   Browser internet! I_icon_minitimeMier Feb 09, 2011 11:00 pm

Eu sincer folosesc mai nou google chrome si batranul internet explorer din cand in cand !
Sus In jos
http://csextream.tk/
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Browser internet! Empty
MesajSubiect: Re: Browser internet!   Browser internet! I_icon_minitimeJoi Feb 10, 2011 6:57 am

LA fel ca vasy ,,,,google chrome
Sus In jos
Gabanu
Nou Venit
Nou Venit
Gabanu


Mesaje : 84
Data de inscriere : 19/12/2010

Browser internet! Empty
MesajSubiect: Re: Browser internet!   Browser internet! I_icon_minitimeJoi Feb 10, 2011 10:12 am

so eu am fost fan chrome...acu umblu cu mozilla...dc?mai ma uit la filme pe net..si pe chrome nu te poti uita ca n-are nuj ce plugin...cu mozilla n-am stress Smile
Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Browser internet! Empty
MesajSubiect: Re: Browser internet!   Browser internet! I_icon_minitimeJoi Mar 24, 2011 11:08 pm

mDa ... intr-adevar p toti iam auzit ca fol mozzilaa...cred ca inst si eo sa vad cum e
Sus In jos
 
Browser internet!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Timp Liber :: Discutii Libere-
Mergi direct la: