Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Confirmarea regulamentului

In jos 
+13
shadow
MILAN
*HaDes^Gun
V!RuSu
m3ntho0l
ALESUL
Scofi3ld
celmaitarero
G00d^ #SArgEY
element^
who?
*SeTh^AmOn
vasy
17 participanți
AutorMesaj
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeDum Feb 13, 2011 11:11 am


1.)Acest topic este deschis cu scopul ca voi adminii si playeri sa confirmati citirea regulamentului al serverului extreme.idle.ro.

2.)Confirmarea regulilor trebuie facuta in maxim 72 de ore de la primirea adminului si in cazul celor care au admin.

3.)Neconfirmarea regulilor in timpul acordat va aduce scaderea gradului de admin!

4.)Orice utilizator care posteaza aici altcea decat confirmarea regulamentului va fii sanctionat cu WARN pe forum.

5.)Citirea si nerespectarea regulilor va aduce retragerea adminului.


Cu respect stafful Extreme.
Sus In jos
http://csextream.tk/
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeDum Feb 13, 2011 5:12 pm

( confirm ) ca am citit regulamentul
Sus In jos
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 12:37 am

oky Smile
Sus In jos
element^
Admin Server
Admin Server
element^


Mesaje : 38
Data de inscriere : 17/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Vaslui

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 11:50 am

L-am citit si eu...
Sus In jos
G00d^ #SArgEY
Admin Server
Admin Server
G00d^ #SArgEY


Mesaje : 17
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 32

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 1:00 pm

ok Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Constanta

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 1:26 pm

Salut!


Am luat la cunostinta de prezentul regulament....

O zi buna!
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 4:04 pm

am luat la cunostinta .
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 4:33 pm

Confirmat.....k lam citit



O zi buna...
Sus In jos
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 5:39 pm

Confirm !! k am CITIT regulamentul !! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
http://www.csextream.tk
V!RuSu
Admin Server
Admin Server
V!RuSu


Mesaje : 99
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 9:12 pm

Confirmat. Click ==>> Regulament
Sus In jos
*HaDes^Gun
Nou Venit
Nou Venit
*HaDes^Gun


Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/12/2010

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 9:25 pm

Confirm bounce k am citit regulamentu'
Sus In jos
MILAN
Admin Server
Admin Server
MILAN


Mesaje : 25
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeMar Feb 15, 2011 12:00 am

Am luat la cunostinta, citit regulamentul
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeMier Feb 16, 2011 7:37 pm

Vad ca doar o parte din majoritatea adminilor au confirmat citirea regulamentului si acestia doar cei care sunt activi pe forum restu o sa vada cand ma intorc, sa nu se mire la deciziile care se vor lua ... schimbam placa pentru ca vad ca nu vor sa isi aduca aportul la buna desfasurare a comunitati, sau poate nu!!!, pentru ca vad ca nu sunt luat in serios, incerc sa fac ceva si vad ca nu se comunica asa cum ar trebui si nu ma refer numai la autoritatea mea, vad ca toti fac ce vor si cand vor(trist), o sa iau o decizie definitiva cand revin in tara daca mai continui sau nu !!!!!

O seara placuta in continuare!!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 1:44 am

vasy a scris:
Vad ca doar o parte din majoritatea adminilor au confirmat citirea regulamentului si acestia doar cei care sunt activi pe forum restu o sa vada cand ma intorc, sa nu se mire la deciziile care se vor lua ... schimbam placa pentru ca vad ca nu vor sa isi aduca aportul la buna desfasurare a comunitati, sau poate nu!!!, pentru ca vad ca nu sunt luat in serios, incerc sa fac ceva si vad ca nu se comunica asa cum ar trebui si nu ma refer numai la autoritatea mea, vad ca toti fac ce vor si cand vor(trist), o sa iau o decizie definitiva cand revin in tara daca mai continui sau nu !!!!!

O seara placuta in continuare!!!!

Sa sti ca am fost si eu in situatia in care esti tu acum, in alta comunitate si mi-a fost foarte greu pt a ma decide. Te sfatuiesc sa mai ramai deoarece oricine greseste, iar in momentul de fata cred ca RBK are nevoie de cat mai multi oameni de incredere ...
PS: sper sa nu te superi pt sfatul pe care ti l-am dat.
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeLun Feb 21, 2011 9:43 am

Nu mai are rost scofield , eu am incercat sa fac numai ce e frumos si corect, sa nu incep cu nepotisme si altele, dar vad ca una lume face cum vrea si ce vrea si cand vrea si nu se respecta un tipar pus, si ce se face acuma se face cu juma de norma, daca vrei cu adevarat sa le pese la lume si sa ii motivezi trebuie sa pui un plan bine inchegat si sa il respecti nu fiecare face dupa bunul plac si dupa propriile reguli...Nu vreau sa mai zic nimic, nu are rost sa imi bat capul degeaba, fiecare are gandirea lui...Vam pupat cheers

Succes in continuare pe server si in viata de zi cu zi!!!
Cu respect Vasy!
Sus In jos
http://csextream.tk/
shadow
Admin Server
Admin Server
shadow


Mesaje : 26
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : cornetu

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 10:37 am

citit mai demult scz k nu am confirmat :*:*:*
Sus In jos
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 11:47 am

stiu regulamentu de mic:) scz ca am zis cam tarziu dar am avut niste trebuiri si nu prea am mai intrat:(
Sus In jos
CRBL
Admin Server
Admin Server
CRBL


Mesaje : 143
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 48
Localizare : bucuresti

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 2:34 pm

confirm - citit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 3:25 pm

Citit si confirmat Smile
Sus In jos
KidPoker
Nou Venit
Nou Venit
KidPoker


Mesaje : 18
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 32
Localizare : ilfov / Clinceni

Confirmarea regulamentului Empty
MesajSubiect: Re: Confirmarea regulamentului   Confirmarea regulamentului I_icon_minitimeJoi Mar 17, 2011 10:27 pm

Luat la cunostiinta !
Sus In jos
 
Confirmarea regulamentului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Regulament :: Regulament-
Mergi direct la: