Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Erroare server

In jos 
+3
*SeTh^AmOn
vasy
Scofi3ld
7 participanți
AutorMesaj
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Erroare server Empty
MesajSubiect: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:45 pm

Eu cand vreau sa transfer pe cineva de la o echipa la alta sau spectator, pe mine ma pune automat la una dintre cele 2 echipe (ct sau tr) si pot omora toate persoanele (ct si tr) eu aparand cu numele ca si cum as fi spectator (gri inchis). Stie cnv din ce cauza si cum se poate rezolva. Mi s-a intamplat de fiecare data cand am incercat lucru asta.(sa transfer persoane de la o echipa la alta inclusiv spectatori)
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:03 am

Sincer abar am ... nu mi sa intamplat niciodata chesti asta!
Sus In jos
http://csextream.tk/
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:18 am

mi s-a intamplat si mie....
Sus In jos
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:12 am

am patito si eu de cateva ori...sigur este din cauza ca dati disable la spectators

mereu v`am vazut ca dati disable la spectators, lasati frate allow_spectators 1, ca nu va doare mana sa dati kick la jucatorii care sunt spect
Sus In jos
V!RuSu
Admin Server
Admin Server
V!RuSu


Mesaje : 99
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:18 am

who? a scris:
am patito si eu de cateva ori...sigur este din cauza ca dati disable la spectators

mereu v`am vazut ca dati disable la spectators, lasati frate allow_spectators 1, ca nu va doare mana sa dati kick la jucatorii care sunt spect

nu e de la asta,e de la pluginul /t /ct
Sus In jos
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:37 am

nu am patit asta niciodata cand allow_spectators 1 era setat, ci doar atunci cand spectators era disable
Sus In jos
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:15 pm

este o eroare din cauza pluginului....o sa incerc sa rezolv problema...daca voi spuneti ca este o problema:P
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeMier Mar 02, 2011 11:03 pm

Rbk a scris:
este o eroare din cauza pluginului....o sa incerc sa rezolv problema...daca voi spuneti ca este o problema:P

Revino cu un post cand ai remediat situatia !!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Erroare server Empty
MesajSubiect: Re: Erroare server   Erroare server I_icon_minitimeMier Mar 02, 2011 11:10 pm

Mda si eu m-am transferat o data T imediat dupa ce am trans.unu CT m-a si dat viu in mijlocu batalii:(Razz Rbk fa ceva ca iei NAna =))
Sus In jos
 
Erroare server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Probleme Server
» Donatori Server
» Eroare Server
» Activitatea adminilor pe server...
» Probleme cu pingul pe server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Sugestii / Propuneri-
Mergi direct la: