Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 probleme grave :D

In jos 
+4
celmaitarero
CRBL
vasy
Obytza
8 participanți
AutorMesaj
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeMier Mar 02, 2011 9:31 am

facem cv sefu sa ne putem cnecta iara pe steam? Very Happy
de fie care data and dam sa ne conectam pe server de pe steam de blokeaza cs`u Very Happy

nush care e problema da sper sa se rezolve Razz
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeMier Mar 02, 2011 10:25 am

Cineva si a bagat capul in serverul asta si mai mult la farmat ... e facut praffff...se misca in poze ... fps scazut .... nush cine se ocupa de administrarea si tinerea serverului .. asa zisul armando sau reds ... daca nu se remediaza problema in scurt timp serverul acesta va fi gol si toti playeri vor fi deja plecati !!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
CRBL
Admin Server
Admin Server
CRBL


Mesaje : 143
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 48
Localizare : bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeMier Mar 02, 2011 2:29 pm

asa patesc si eu
cand intru se blokeaza cs-ul si cand ies la fel si cand se schimba harta la fel
ce kilu meu are ??? de lag...nu mai vorbesc
faceti in p*** mea ceva cu el ca nu se mai poate
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
in curand o sa aleaga praful de el !!!
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 8:53 pm

Salut lume!!!!

Rbk, Vasy, Armando, etc....facem ceva cu serverul sa fie bine?!?!!?!
Are un lagg si frame-uri de toata jena... Mad Mad

Fuge lumea de pe server.....

CE FACETI?!?!!?!
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 9:14 pm

off:
celmaitarero a scris:
Salut lume!!!!

Rbk, Vasy, Armando, etc....facem ceva cu serverul sa fie bine?!?!!?!
Are un lagg si frame-uri de toata jena... Mad Mad

Fuge lumea de pe server.....

CE FACETI?!?!!?!

Bai pretene nu mai vorbi la general, nu ma baga in rahat ca vrei tu...adreseazate asa ownerului care tine serverul , eu sunt un amarat de Administrator, ma ocup cu "Administrarea forumului si buna desfasurare pe server".Capisci???


Ultima editare efectuata de catre vasy in Sam Mar 05, 2011 9:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://csextream.tk/
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 9:25 pm

"bai prietene" in primul rand ai un limbaj deplasat...
In al doilea rand ai spus ca te ocupi "administrarea forumului si buna desfasurare pe server"...asta inseamna ca nu te implica si pe tine??!?!?!
..Iti concluzionez eu daca nu intelegi....nu exista buna desfasurare pe server..asa ca ia masuri...

P.S. nu cunosc limbi straine din astea cu "capisci"
P.S.S. Te rog eu nu mai sari asa in sus.....ca nu te-a ars nimeni...nu are nimeni nimic cu tine.....insa vrem sa avem si noi un server/forum ca lumea..ca doar esti moderator/GOD Razz

Understood??!?!
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 10:21 pm

off:
celmaitarero a scris:
"bai prietene" in primul rand ai un limbaj deplasat...
In al doilea rand ai spus ca te ocupi "administrarea forumului si buna desfasurare pe server"...asta inseamna ca nu te implica si pe tine??!?!?!
..Iti concluzionez eu daca nu intelegi....nu exista buna desfasurare pe server..asa ca ia masuri...

P.S. nu cunosc limbi straine din astea cu "capisci"
P.S.S. Te rog eu nu mai sari asa in sus.....ca nu te-a ars nimeni...nu are nimeni nimic cu tine.....insa vrem sa avem si noi un server/forum ca lumea..ca doar esti moderator/GOD Razz

Understood??!?!

Bai Nene ca poate asa e mai potrivit sa ti zic ... tu cred ca nu ai inteles ... una e buna desfasurare pe server .... una e partea tehnica a serverului "adons , pluginguri samd...." .
Daca tie ti se pare ca am un limbaj neadecvat atunci tu ataci persoanele si te adresezi cerand ceva de parca ai fi vreun pui de bulibasa Exclamation
Laso mai moale cu limbile astea straine sa nu ti prinzi limba intre dinti !!!
Cat despre buna desfasurare pe server e foarte buna, asta ca tu intri prea rar pe server si nu ai cum sa vezi e normal te inteleg Basketball ... cat despre problemele tehnice nu sunt eu de vina si aici ai gresit cand mai atacat la persoana si nu suport asta .... Sa nu auzim cu bine ... !!!



Ps: Aici mai postati numai daca puteti fi de ajutor cu o informatie sau altceva de natura tehnica .... altfel nu mai faceti off topic gen "celmaitare" sau cum il cheama, pentru ca toti stim probleme de pe server si cu ce ne confruntam!!!
Sper ca sa inteles!!!


Ultima editare efectuata de catre vasy in Sam Mar 05, 2011 9:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://csextream.tk/
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 10:32 pm

Salut!

Cred ca ai tulburari de personalitate/psihice....daca crezi ca eu fac atac la persoana...

Si de limbi straine nu are rost sa mai vorbesc cu tine...atat timp cat tu nu sti sa scrii in limba romana... scratch

Daca tu crezi ca serverul merge bine...cred ca tu nu ai intrat de mult pe el...
De bine nu am ce sa aud de la tine atat timp cat educatia/respectul/limbajul/etc...tind spre zero la tine

Las-o asa...

P.S.
Propun, daca mai vrei sa imi dai replay si la acest post sa o facem pe PM, sa nu mai tulburam userii de pe forum...

Stima!
Bai esti un 0 barat pentru mine, chiar nu vreau sa ma cobor la mintea ta / mentalitatea ta de atotstiutor
+ Warn pentru off topic
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 10:38 pm

cred k ar trebuii sa lasatii cearta !!! parerea mea !! Twisted Evil Twisted Evil
P.S concentrativa pe problema !!!
Sus In jos
http://www.csextream.tk
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeVin Mar 04, 2011 11:03 pm

mda eo cand ma conectez de p steam p srv....imi da TIME OUT......problema e ca p alte srv imi mere STRUNA Nusj ce are....dar in fine daca nu se poate face nik jok si valve bounce
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeSam Mar 05, 2011 2:10 am

Daca tu crezi ca serverul merge bine...cred ca tu nu ai intrat de mult pe el... celmaitarero....Eu unu nu team vazut niciodata pe server pe zi...numai noaptea dak te gasesc 20-30 min.....poi normal k TU zici k nu mere svr bn deoarece nu il gasesti plin niciodata.......TU esti pe el cand sunt numai 4-5 playeri.......Bft all..si Seara Buna ! ! !
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeSam Mar 05, 2011 9:39 am

Daca mai face cienva off topic aici are ban 1 saptamana pe forum. Sa inteles ???
Sus In jos
http://csextream.tk/
Armando
Nou Venit
Nou Venit
Armando


Mesaje : 15
Data de inscriere : 04/02/2011
Varsta : 31
Localizare : bragadiru

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 8:26 pm

Nu mai am treaba cu serveru de cs ..... .... A fost o data ceva frumos acu 1 an
Pe parcurs a fost redenumit :
1.Cs2.aiur.ro
2.zone.idle.ro
3.zone.xtremexpc.ro
4.zone.csworld.ro
5.eXtrem.idle.ro
Cu Lagu nu am avut vro problema cu el pana acu 1 luna maxim ... ( serveru ruleaza pe 512mb ddr2 ..... )
Ceva De Zis cat a mers 8 luni nu a umblat nimeni la el decat la admine .. a mers struna fara erori etc ... acu da o multime de erori de vina cine ?
Nu am chef sa stau sa repar toate prostiile la toti! punct.

Cu Respect,
Armando
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 8:44 pm

Armando a scris:
Nu mai am treaba cu serveru de cs ..... .... A fost o data ceva frumos acu 1 an
Pe parcurs a fost redenumit :
1.Cs2.aiur.ro
2.zone.idle.ro
3.zone.xtremexpc.ro
4.zone.csworld.ro
5.eXtrem.idle.ro
Cu Lagu nu am avut vro problema cu el pana acu 1 luna maxim ... ( serveru ruleaza pe 512mb ddr2 ..... )
Ceva De Zis cat a mers 8 luni nu a umblat nimeni la el decat la admine .. a mers struna fara erori etc ... acu da o multime de erori de vina cine ?
Nu am chef sa stau sa repar toate prostiile la toti! punct.

Cu Respect,
Armando

Toate prostiile la toti ??? Pai din cate stim serverul e la tine cine putea sa umble in el decat tu !!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 11:39 pm

ia stai asa ca nu mai inteleg
daca zici ca nu s-a unbat delok in el doar la admine
si s-a strikt singur nu e de datria ta sal refaci?
daca sunteti asa indiferenti inseamna ca va bagati p in munca naostra nu?
La ce ne mai chinuim sa avem grija de el daca pe voi nu va ma intereseaza?
sunt probleme grave si cu servaru si cu adminii si vad ca nu faceti nimik..
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeMar Mar 08, 2011 9:04 am

Obytza a scris:
ia stai asa ca nu mai inteleg
daca zici ca nu s-a unbat delok in el doar la admine
si s-a strikt singur nu e de datria ta sal refaci?
daca sunteti asa indiferenti inseamna ca va bagati p in munca naostra nu?
La ce ne mai chinuim sa avem grija de el daca pe voi nu va ma intereseaza?
sunt probleme grave si cu servaru si cu adminii si vad ca nu faceti nimik..

Off: Obytza unde ai vazut tu ca sunt probleme grave cu admini ??? Vreau dovezi nu vorbe goale, pana atunci ramai cu picioarele pe pamant!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

probleme grave :D Empty
MesajSubiect: Re: probleme grave :D   probleme grave :D I_icon_minitimeMar Mar 08, 2011 7:21 pm

nu am chef de dovezi doar stai o zii cu alt nume si nonstem sa nu te cunoasca dupa avataru la steam si ai sa te convingi singur.. daca pe voi nu va intereseaza pe mn dc sa ma intereseze sa ma cert cu 1 si cu alt pt ca ii fac reclamatie unuia?
Sus In jos
 
probleme grave :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Probleme Server
» probleme financiare
» Probleme cu pingul pe server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Anunturi-
Mergi direct la: