Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie freddybangbang

In jos 
+7
vasy
CRBL
celmaitarero
*SeTh^AmOn
ALESUL
freddybangbang
Scofi3ld
11 participanți
AutorMesaj
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeDum Mar 06, 2011 10:46 pm

Nume (numele tau):Scofi3ld
Numele celui pe care il reclami: freddybangbang
Data/ora: 22:30
Motiv: am primit kick si pe langa asta injura si pe amx_tsay ... (martori: pocky^pow si V!RuSu care si ei au primit la randul lor kick)
Dovada:
Reclamatie freddybangbang 11342238

Reclamatie freddybangbang 76617911
Sus In jos
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeDum Mar 06, 2011 10:59 pm

asa si daca am injurat si ce??? mai bine nu faceai reclamatia Neutral de cate orii am zis pe chat cu numele FraCsu dati ma kick la spect si la cei afk dar mai bine taceai ca nu vrau sa dau numele da adminii care erati on ca daca dau scadeti in lvl nu stiu dc ai vb ca pur si simplu am vrut sa raman slot in fine nu am nimik cu tine si nici cu nimeni

PS:EU nu sunt lingau dala CUM AU VENIT ALTII VREAU SA SE FACA DREPTATE Smile) am zis ca vreau sa raman slot si gata
Sus In jos
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeDum Mar 06, 2011 11:22 pm

scofield da de ce arati doar ce am injurat si dc nu ai aratat si cat va m zis sa dati kick la cei afk si cei spec Evil or Very Mad Hai ca zic eu ce am zis ca poate lumea nu vede in poza ce am scris hai ca imi bag p...a-n el de serv da logic ca zici asa cand vezi doar adminii care joaca doar la top si ma jur daca se apuca vasy
de multi din voi zburati mai totii dar va lasa ca inca nu a recrutat alti adminii ca multi din voii vretii doar DREPTATE JUSTITIARII!!!!HF&gf

Edit by Vasy :
+ 1 warn pentru duble post!!!
Sus In jos
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeDum Mar 06, 2011 11:34 pm

off: vezi ca forumu asta are si el niste reguli: daca vrei sa sti nu se face dublu post in primu rand; 2. dc jucai cu alt nick in afara decat cel pe care ai admin?; 3. asa se da dovada de un admin prin injuraturi (eu stiu ca adminul trebuie sa fie exemplu pt playerii serverului) ? daca admini injura atunci playerii ce mai zic?
Sincer sa fiu nujh care a fost faza: "dar mai bine taceai ca nu vrau sa dau numele da adminii care erati on ca daca dau scadeti in lvl " ca daca erai mai atent vedeai ca la "motiv" am spus toti admini on ca martori Wink

PS: de cand am si eu admin cred ca am cam aratat ownerilor acestui sv cam ce admini au "la usa" ... ar cam trebui rariti din punctul meu de vedere.
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeDum Mar 06, 2011 11:54 pm

Eu cred k ar trebui sa primesti doar o suspendare de 1 sapt la fel ca si poky k sa nu fie nicio diferenta intre admini....si in tot acest timp de 1 sapt sa ai slot.....Seara Buna
Sus In jos
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 12:07 am

Scofi3ld a scris:
off: vezi ca forumu asta are si el niste reguli: daca vrei sa sti nu se face dublu post in primu rand; 2. dc jucai cu alt nick in afara decat cel pe care ai admin?; 3. asa se da dovada de un admin prin injuraturi (eu stiu ca adminul trebuie sa fie exemplu pt playerii serverului) ? daca admini injura atunci playerii ce mai zic?
Sincer sa fiu nujh care a fost faza: "dar mai bine taceai ca nu vrau sa dau numele da adminii care erati on ca daca dau scadeti in lvl " ca daca erai mai atent vedeai ca la "motiv" am spus toti admini on ca martori Wink

PS: de cand am si eu admin cred ca am cam aratat ownerilor acestui sv cam ce admini au "la usa" ... ar cam trebui rariti din punctul meu de vedere.
1.In tocmai daia am si zis ca nu vroiam sa zici adminii on in fine nu am chef de cearta
2.il lasasem pe fratimiu sa joace daia era si numele FracSu DAAAAAA!!!
3.erau 4 afk cu 0-5 2-8 -10 si spec 4 oameni va era atat de lene sa dati niste amaraturii de kickuri in fine

Ps:alesu nu merit nici o suspendare;) eu am si zis la anunturii dar vor sa ma lase slot bine daca nu astea e NB
Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 6:43 am

mDa ...nusj ce sa intamplat akolo p srv.....Sa auzim si adminii...care erau ON
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 8:54 am

Salut lume!!!

Nasola/complicata situatie!!! scratch

Daca ne este permis sa ne dam cu parerea pe acest topic, legat de aceasta reclamatie lucrurile stau cam asa... din punctul meu de vedere:

1. Freddy are dreptate, in legatura cu faptul ca sunt foarte putini admini care nu au grija ca afk (3 runde) sa primeasca kick sau spectatorii (personal eu fac lucrul asta si l-am mai spus si la alti admini ce sunt on, insa il trateaza cam cu indiferenta....are dreptate ca sunt multi care joaca la rank Razz Very Happy)
P.S. Ca sa nu existe discutii din capul locului, pot spune ca eu l-am vazut de multe ori pe Scofi3ld ca a facut lucrurile astea....in situatia de fata nefiind on, nu ma pot pronunta...dar pe general de cate ori l-am vazut am observat ca isi face treaba cu responsabilitate...
2. Intr-adevar FracSu, este nick-ul lui frac-su Razz, fiindca si eu l-am mai chestionat in aceasta privinta (adica cum ai spus tu in reclamatie) si imi raspundea ca nu este freddy...
3. Apoi, din cu totul alt punct de vedere, si freddy a gresit: regulamentul forumului (injuraturi/duble post/atac la persona) si regulamentul serverului (limbaj/comenzi intre admini)....

Acum, ca o concluzie, voi stiati (cei vechi din staff) ca freddy asa este (adica un admin bun ...insa cu aceste carente de limbaj si impulsivitate in carcater)....daca v-ar fi deranjat pana acum ati fi luat din capul locului masurile necesare...

P.S. Observ ca exista curentul asta de a responsabiliza/curata/sau cum vreti voi sa numiti...admini de pe server, insa cum am mai precizat odata, nu o faceti cu ochelari de cal (cum se spune)....faceti-o cu aceeasi unitate de masura pentru toti!!

Stima...iar ca cei in masura sa ia decizii intelepte!!

P.S.S. Freddy este "nasul meu" (cel care m-a ajutat pe server cu sfaturi, cont pe forum, slot, etc...) ..deci sa se observe ca nu am tinut partea leului...insa sincer mi-ar parea rau sa nu-l mai vedem pe server cu a lui carisma/voie buna si jovialitate..Razz
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
CRBL
Admin Server
Admin Server
CRBL


Mesaje : 143
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 48
Localizare : bucuresti

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 9:23 am

BAAAAAAAA VOI ATI LUATO RAZNA RAU DE TOT
in loc sa va faca reclamatie kakati aia de codati , voi va faceti reclamatie intre VOI
in loc sa aveti grija de toti codati si gastele de pe server , voi va faceti reclamatie intre voi ????
MA LASATI RECE CU ATITUDINEA VOASTRA
daca pun mana pe voi va rup degetele alea cu care va faceti voi reclamatie intre voi
mie de ce nu.mi face nimeni reclamatie niciodata ???? ce eu nu injur pe server ???? ce eu nu dau kick si ban la spectatori ???
DE ACUM RECLAMATIILE INTRE ADMINI SE FAC LA '' JORDAN_CRBL ''
pe adresa mea de mes se fac toate reclamatiile intre admini de acum in colo
daca va mai prind cu kakatiri dastea va promit ca ma tin de capul lu RBK pana va scoate adminil la toti care mai faceti kakaturi dastea

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 9:55 am

Am citit cu atentie toate posturile si tin sa fac si eu o mica observatie inainte de a se da un verdict in cazul acesta:

1.Daca mai vad un admin ca e fragar doar de dragul topului o sa suporte consecintele, si ii stiu pe toti nu vreau sa dau nume acuma, toate la timpul lor... (am multe plangeri de la playeri ca adminii nu fac "nimic" ),(v-am urmarit foarte mult indeaproape undercover ca sa imi dau seama de multi admini ce le poate pielea, si o sa aveti surprize uni).

2.In loc sa fim uniti toti intre noi ca admini voi va mancatii intre voi!

3.Ambele parti au dreptate si fredy a gresit dar are si dreptate de pe alta parte pentru ca nu era el la pc era fratele lui, si e normal sa iti iesi din pepeni intr-o astfel de situatie, a gresit se mai intampla.

4.Crbl mai usor tati lol! Nu asa se rezolva lucrurile...nu'ti mai lasa id'ul pe aici ca nu rezolvi nimic!

5.Avand in vedere ca este un player si admin foarte vechi si ca sau intamplat toate astea in urma unor conjuncture nepotrivite scapa doar cu un avertisment si 1 warn.CU RUGAMINTEA FREDYY SA VI SA ITI CERI SCUZE AICI !!!



Sus In jos
http://csextream.tk/
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 10:30 am

vasy a scris:
Am citit cu atentie toate posturile si tin sa fac si eu o mica observatie inainte de a se da un verdict in cazul acesta:

1.Daca mai vad un admin ca e fragar doar de dragul topului o sa suporte consecintele, si ii stiu pe toti nu vreau sa dau nume acuma, toate la timpul lor... (am multe plangeri de la playeri ca adminii nu fac "nimic" ),(v-am urmarit foarte mult indeaproape undercover ca sa imi dau seama de multi admini ce le poate pielea, si o sa aveti surprize uni).

2.In loc sa fim uniti toti intre noi ca admini voi va mancatii intre voi!

3.Ambele parti au dreptate si fredy a gresit dar are si dreptate de pe alta parte pentru ca nu era el la pc era fratele lui, si e normal sa iti iesi din pepeni intr-o astfel de situatie, a gresit se mai intampla.

4.Crbl mai usor tati lol! Nu asa se rezolva lucrurile...nu'ti mai lasa id'ul pe aici ca nu rezolvi nimic!

5.Avand in vedere ca este un player si admin foarte vechi si ca sau intamplat toate astea in urma unor conjuncture nepotrivite scapa doar cu un avertisment si 1 warn.CU RUGAMINTEA FREDYY SA VI SA ITI CERI SCUZE AICI !!!




Imi cer scuze pt ca am injurat dar pt altceva nu am dc sa mi cer scz fata de nimeni si tot vreau sa raman la Slot sau chiar deloc.Dar de acum la totii FRAGARI DE ADMINII PRINT si reclamatie
Sus In jos
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 1:23 pm

freddy, daca te mai scapi din greseala cu limbajul, dati un gag... si se rezolva toata situatia, ai gresit...suporti gagul 10minute ^^
Sus In jos
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 2:52 pm

Freddy a gresit dar cu mai mult de 70% are dreptate din cati admini sunt mai mult de jumate sunt fragari iar de treaba nu isi vad...
Sus In jos
http://www.csextream.tk
pocky
Admin Server
Admin Server
pocky


Mesaje : 18
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 30
Localizare : tg-jiu

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: pocky   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 4:27 pm

io am fost ma pe srv eram spec. si faceam baie dar am venit tocmai cand ne-a dat kick acum io va inteleg pe amandoi dar io nu m-am suparat pe le intr-un fel a avut dreptate app si mie mi se pare o prostie sa se faca reclamatie intre admini dar dak asta e regulamentul :-j app fredd nu renunta k e belea srv cheers cheers cheers
Sus In jos
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Reclamatie freddybangbang Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie freddybangbang   Reclamatie freddybangbang I_icon_minitimeLun Mar 07, 2011 4:30 pm

S-au rezolvat problemele!!! vreau ca fiecare admin sa isi vada de treaba lui!!oricum o sa fiu cu ochii pe voi!!!!



Freddy ramane cu lvl care il detine in momentul de fata!!


CLOSED
Sus In jos
 
Reclamatie freddybangbang
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie scofield
» Model Reclamatie
» freddybangbang
» reclamatie
» reclamatie sM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Reclamatii-
Mergi direct la: