Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Retragere...

In jos 
+5
V!RuSu
Obytza
m3ntho0l
vasy
ALESUL
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:39 pm

Am decis sa ma retrag dupa svr din anumite probleme cu niste admini....Bft all pe svr si mia parut bine sa fac parte din staful extream pe acest svr...
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:49 pm

Ceao!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeDum Mar 13, 2011 1:55 pm

am mai skapat de unu Smile))) din punctul meu de vedere mare lucru nu faceai nici tu pe server ...
Sus In jos
http://www.csextream.tk
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:04 pm

mentholl crezi ca tu ai fi mai bun/?
iti place sa te razi de necazu altuia? e decizia lui nu tavem nevoie de astfel de argumente
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeDum Mar 13, 2011 2:10 pm

m3nthol tu nici nu stiai de svr asta cand jucam eu pe el..sa stii si u a fost svr lu armando..... bft all Exclamation
Sus In jos
V!RuSu
Admin Server
Admin Server
V!RuSu


Mesaje : 99
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeDum Mar 13, 2011 7:48 pm

alesule ce`ai patit man ia povesteste pe prv repede sa nu ma supar Smile
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 1:30 pm

Salut lume!

Alesule, nu vrei sa ne detaliezi si noua, de ce .......
Nu de alta, insa m-ai facut curios!!! Very Happy

Stima!
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 1:54 pm

Nu pot frate nu vreau sa par a plange dupa admin....dar cei care ma cunosc stiu k sunt un admin bun...si multi din playeri ma cunosc destul de bine....o sa imi caut alt server si gata.... atat am avut de zis....ziua buna
Sus In jos
V!RuSu
Admin Server
Admin Server
V!RuSu


Mesaje : 99
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 5:41 pm

stai aici se rezolva treaba doar rabdare
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 8:38 pm

As vrea ca toti admini sa isi dea cu parerea despre mine...Ce Fel de Admin sunt... Si vreau sa zic toti admini owner .god....... absolut toti...
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 8:48 pm

Bai te retragi, revi, vrei opinia publica ... aici nu e un server de fraieri gen "dezbracate ca te f*t, imbracate ca nu te mai f*t" vad ca esti frustat, nu sti sa accepti o critica de la cineva mai mare in grad ca gata "imi dau demisia" ... cand o sa lucrezi si o sa ai un sef asa o sa faci si in viata reala ?Din partea mea esti un copil nematurizat, si plin de mandrie si o sa pierzi mult de la viata ... eu unu nu o sa te mai primesc inapoi ... daca Rbk e de acord nu am nimic impotriva !

Ps: Opiniile or sa fie impartite, dar iti spun ca am dreptate in privinta ta!
Sus In jos
http://csextream.tk/
V!RuSu
Admin Server
Admin Server
V!RuSu


Mesaje : 99
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 9:24 pm

p.s:da`ti un warn si tie
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeLun Mar 14, 2011 9:35 pm

V!RuSu a scris:
p.s:da`ti un warn si tie
off: cui ma ????mie???frate am cenzurat daca nu vezi bine !!!
Poate iti dau tie de off - topic !!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 12:59 am

Baa!! voi aveti minte???atat va intreb??? terminati dreaq cu copilarismele astea...ca iti dau ca dreg ca fac.........Ce dreaq ma am pretentii de la voi!!! offffff



Alesule ce ai de gand ??? ai 12 ore sa raspunzi!! 3 deja au trecut:P;)
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 2:21 am

Eu unu nor mal k vreau sa raman pe svr pentru k imi place foarte mult svr si cunosc majoritatea playerior....dar sa nu mi se mai aduca acuzatii pe nedrept...nu inteleg cu ce am gresit...vasy imi poti zice si mie cu ce am gresit ..sa stiu si nu de alta? Seara Buna...
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 8:38 am

Salut lume!

Te intrebasem ceva mai sus ce ai patit? de ce vrei sa pleci?...si tu ai rapsuns:


ALESUL a scris:
Nu pot frate nu vreau sa par a plange dupa admin....dar cei care ma cunosc stiu k sunt un admin bun...si multi din playeri ma cunosc destul de bine....o sa imi caut alt server si gata.... atat am avut de zis....ziua buna

Apoi spui:

"Eu unu nor mal k vreau sa raman pe svr pentru k imi place foarte mult svr si cunosc majoritatea playerior..."

Acum, in concluzie, ai mai dori sa spunem (sau eu cel putin) ce credem despre tine?!?!? (intrebare retorica)

Esti un copil!!!! Daca gandesti, vorbesti si te comporti asa....toate cele bune si cale batuta!!!
Daca iti revi si faci fata cu brio la provocarile vietii in general...vei reusi!! Exact cum foarte bine ti-a spus si Vasy.

Apropo, ca exemplu, acum ceva timp si eu ca Vasy ne-am facut in toate felurile..insa ne-am vazut mai departe de treaba!!!

Deci, in cele din urma Vasy si Rbk au dreptate.....daca te simti nebagat in seama deschidem un topic in forum cu treaba asta..si ne apucam sa postam acolo cand ni se face de din astea...

In rest, mai bine iti vedeai de adminatul tau, pe care cred ca il faci bine ...si totul era excelent. Asa, acum ai aruncat umbre de indoiala asupra ta!!!

P.S. By the way.....sa stii ca nu am o parere deloc de buna despre oamenii care baga bani la pacanele...cand ar putea sa ...stii tu Basketball
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 8:42 am

ALESUL a scris:
Eu unu nor mal k vreau sa raman pe svr pentru k imi place foarte mult svr si cunosc majoritatea playerior....dar sa nu mi se mai aduca acuzatii pe nedrept...nu inteleg cu ce am gresit...vasy imi poti zice si mie cu ce am gresit ..sa stiu si nu de alta? Seara Buna...

Bai tu esti copac ??? Te-am dat eu afara ??? Tu singur ai facut cerere de retragere! Eu pur si simplu ti am zis ca nu avem nevoie de adminii cu norma...si atat...te-am jignit eu cu ceva, nici nu ti-am zis eu ca de azi numai ai admin, tu ai renuntat...ti-am zis de la obraz si atat pentru ca mi se parea nedrept ca tu sa stai spect toata harta si alti sa injure ca admini nu isi fac treaba, frate daca te duceai la masa si stiai ca stai mai mult de juma de ora....ieseai frate .

Am zis ca o sa pun paru pe voi ... pentru ca deja am triat admini si vreau sa ramana doar cei care merita si fac lucruri bune, o sa vedeti ca pe 21 a lunei acesteia o sa va injumatatiti si atunci am nevoie de oameni cu experienta nu de "femei in devenire" !!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 10:25 am

Eu cred k am fost destul de activ pe forum si server,fata de alti admini dar se pare k voi nu aveti aceeasi parere...virusu ma cunoaste de cativa ani si stie k sunt un admin bun...
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 10:44 am

Bai eu zic una tu zici alta ... nu am zis ca nu esti activ ... eu m-am referit cu faza de afk ... nu o mai da in altele!
Sus In jos
http://csextream.tk/
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 11:56 am

gata alesule ramai si inchideti subiectu ca nu are rost o fi avut si el ceva pe suflet si sa usurat si gata nu ii mai sariti in cap....

pS:menthol data viitoare abtinete decat sa vb aiurea
Sus In jos
CRBL
Admin Server
Admin Server
CRBL


Mesaje : 143
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 48
Localizare : bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 3:00 pm

EU ce sa mai zic ???? copii ... fetite ...
eram de fata / si nu mi sa parut asa o mare jignire
dar fiecare cu pitici lui Cool Cool Cool
la mine sa nu incercati cu kakanarii dastea ca eu va bat rau
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 3:32 pm

CRBL a scris:
EU ce sa mai zic ???? copii ... fetite ...
eram de fata / si nu mi sa parut asa o mare jignire
dar fiecare cu pitici lui Cool Cool Cool
la mine sa nu incercati cu kakanarii dastea ca eu va bat rau
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Crbl Eu in locul tau taceam drq si nu mai scoteam 1 vorba , dormeai mai rau ca el ... tipam de zor ca ala are ceva si te durea in ... Unde ai vazut u ca am jignit pe cineva ??? inainte sa va dati cu presupusul veniti cu dovezii/argumente nu cu basini!!!


Ultima editare efectuata de catre vasy in Mar Mar 15, 2011 3:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://csextream.tk/
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 3:33 pm

cat mai dureaza labareala asta din care rezulta ca mai mult ne certa intre noi?
BA ramane alesu sau nu ii dam dreq close ca degeaba o labarim !
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMar Mar 15, 2011 3:40 pm

vsay eu mam simtit asa cand miai zis k eu stau mai mult afk decat sa jok...nu cred k era mare lucru k am stat afk 10-20 de min pana am mancat....Si intotdeauna am respectat deciziile adminilor mai mare in grad si nu am comentat...dar acum mam simtit naspa k stau afk...si eu stiind k jok cel putin 4-5 ore pe zi.... Da e bn si asa sa o iau ca pe o tragere de ureche MS Rolling Eyes .....Ziua Buna...
Sus In jos
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Retragere... Empty
MesajSubiect: Re: Retragere...   Retragere... I_icon_minitimeMier Mar 16, 2011 7:11 pm

Deja lai scos...lasal nu-l mai baga bft all ...scz pt double-post..
Sus In jos
 
Retragere...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Anunturi-
Mergi direct la: