Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ma retrag!

In jos 
+8
soso
*SeTh^AmOn
Rbk
freddybangbang
ALESUL
m3ntho0l
Scofi3ld
vasy
12 participanți
AutorMesaj
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 1:10 pm

Fac acest anunt cu privire la retragerea mea pentru ca sincer nu cred ca mai e locul meu pe aici, vad ca lumea nu ma mai inghite deloc, de prea bun ce am fost(se stiu ei ....) si pentru cate am facut pentru serverul asta si de prea corect ce sunt, nu mai sunt respectat.Vad ca sa inceput cu nepotisme si toate cele, Rbk vad ca vorbele mele nu valoreaza 2 bani pentru tine si ca deciziile mele sunt nule, sper ca o sa fie mult mai bine fara mine, trist si sper sa fiti mai uniti si va doresc numai bine in continuare.O sa pierzi mult mai mult decat un admin bun Rbk!Poate o sa inveti sa respecti omula la adevarata lui valuare!

Ps: Pentru preteni mei va anunt ca ma gasiti pe messenger!!!

Ps:Rbk sa il pui pe Crbl sa ma sune sa-ti dau bani!!!


O zi buna in continuare si sa ne auzim de bine !!!

Va pupa Vasy!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 1:41 pm

Frate bine ai zis "de prea bun ce am fost" eu nu am nimic personal cu tine, cu toate ca as avea motive, dar chiar de la un timp nu mai esti cel care te stiam eu pe alte servere si probabil singurul lucru din cauza caruia faci asa este superioritatea pe care ti-a oferit-o adminul pe server (in mai putine cuvinte : suferi de admin). Sti bine cand eram pe sv si am dat slay team la terro si ai luat si tu pt ca nu plantasesi bmb, pe urma faceai rau ca nu ma uit ca sunt admini pe sv, ca luasesi awp ... am primit chiar si ban dupa ce am iesit de pe sv dar noroc ca am ip routable, in fine.

Iti urez numai bine si cred ca fara admin ai fi un player de invidiat Wink
Sus In jos
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 2:24 pm

Taceti mey !!!! Vasy a fost si este cel mai bun admin Twisted Evil Sad Sad a facut si a incerkat sa faca atatea pt serveru asta ... !! Sad RESPECT Vasy !! si imi pare rau k pleci Sad(Sad(Sad(
Sus In jos
http://www.csextream.tk
ALESUL
Admin Server
Admin Server
ALESUL


Mesaje : 200
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 33
Localizare : CRAIOVA

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 3:18 pm

Acum ai luato si tu dupa urma mea...stai frate aici k e mai bn asa...si eu am tecut peste..da orcum e decizia ta...BFT.
Sus In jos
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 3:58 pm

PFF Vasy ai inebunit si tu ma=))) hai ma ce dreq stai aici ca se apropie ziua de facut curatenie Smile)si ramai si cine nu te suporta se te pupe-n C*R;) bounce
Sus In jos
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 4:53 pm

hai ca nu ai minte.......numai comentez:)))Smile)) vaiii
Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 8:08 pm

mDa e decizia ta Crying or Very sad Crying or Very sad ....... eo zik sa te mai gandesti Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mie mi s-a parut ca ejti destul de bun ca admin.....acm nusj !!!
Sus In jos
soso
Admin Server
Admin Server
soso


Mesaje : 62
Data de inscriere : 30/11/2010

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 10:27 pm

BA Seth e bun ca admin? e cel mai bun... si u shadow u esti un "cacat" in comparatie cu asta (nu vorbi u despre el)cand vasy avea admin pe srv asta u te jukai cs cu boti;) ca sa numai zic ca si eo am avut inaintea ta.........nu mio lua in nume de rau dar de pe cate srv il stiu pe el (pe toate a avut grad mare gen GoOd) si odata nu lam vazut sa sufere de admin asha ca masoarati vorbele------->vasy nu renunta.....nai dc Smile
Sus In jos
pocky
Admin Server
Admin Server
pocky


Mesaje : 18
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 30
Localizare : tg-jiu

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: pocky   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:16 pm

ba vasi dak si u te superi ce naiba amai cu noi bun rau cum esti asta e parerea lor tie nu ar trebui sa iti pese ce naiba ramai cu aici cheers
Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:18 pm

mh omule lam jignit cu cv ce drq ai ??? iam zis ca e bun ca admin..... e cv rau in asta?.....In plus masoara-ti vorbele ...pana acm eo inca nu te-am jignit ..... am bunu simt !!!
Appo vasy sa nu iese cv vb....nu am zis nik rau...nu am nik cu tn !! am zis doar ca ejti bun ca admin !!! E cv rau in asta? ??
Sus In jos
soso
Admin Server
Admin Server
soso


Mesaje : 62
Data de inscriere : 30/11/2010

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:21 pm

Seth da nici nu mam luat de tine ma doar am afirmat ce ai spus u scz dak team jignit sau suparat cu ceva....si pt expresia dura aplicata lui Shadow Smile
Sus In jos
KidPoker
Nou Venit
Nou Venit
KidPoker


Mesaje : 18
Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 32
Localizare : ilfov / Clinceni

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 12:18 am

vasy daca majoritatea a decis sa nu renunti deci nu renunta Razz sfatuiesta-te cu rbk si sa ducem traditia serverului mai departe Very Happy , si tu alesule la fel nu renunta Razz esti printre admini buni ai serverului

PS:vasy am instalat google chrome si numai am problema cu logarea :p
Sus In jos
CRBL
Admin Server
Admin Server
CRBL


Mesaje : 143
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 48
Localizare : bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 2:58 am

daca se retrage vasy / cred ca plec si eu
No No No No No No No No No No
Sus In jos
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 9:03 am

apoi ma CRBL eu fac Cv nu mai zic ce dak pleci si tu si mai pleaca 1-2 se duce drq serveru Sad( Sad(
Sus In jos
http://www.csextream.tk
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 10:50 am

Plecati ma toti dativa in pula ma de femei!!!!!ziceti ca sunteti pizde!!! dak va zice omu ceva va bagati degetu in cur si il sugeti pe urma!!! lasati-ma dreaq cu astea !!! pic de responsabilitate nu aveti!!!! plecati si numai faceti atata tam tam!!! ca ma descurc si fara voi!!!


CRBL ia QQ:)Smile))

Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 11:42 am

Rbk a scris:
Plecati ma toti dativa in pula ma de femei!!!!!ziceti ca sunteti pizde!!! dak va zice omu ceva va bagati degetu in cur si il sugeti pe urma!!! lasati-ma dreaq cu astea !!! pic de responsabilitate nu aveti!!!! plecati si numai faceti atata tam tam!!! ca ma descurc si fara voi!!!


CRBL ia QQ:)Smile))


Ai uitat de unde ai plecat ma ??? Vad ca aici ne faci pe toti pizde si femei, ar trebui sa taci in mula mea ca fara noi faceai direct pixu!!!. Tu vorbesti de responsabilitati ??? Ar trebuii sa taci din gura cand vine vorba de responsabilitati, si sa te exprimi altfel daca vrei ca omu sa te accepte .... nu vezi ca esti prea mandru de fata ta, pe tine ar trebuii sa te faca astia dictator lol! , si nu a facut nimeni tam tam ... tam tam'ul il faci tu aici, eu doar mi-am exprimat nemultumirea mea si atat !

ps:"Ma pot increde mai mult in dusmanii cinstiti decat in prietenii falsi"

No comment!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 11:59 am

ce crezi ma ca fara tine nu se face treaba:))Smile)) hai las-o n plm Smile)Smile) dak nu e sti tu e altu.....io ti-am zis nu am avut nik cu tn,dar ti-ai luat atributiile cam la superlativ si ti s-a urcat puterea la cap in finee...e alegerea ta....o sa imi fac timp si garantez ca o sa fie un sv puternic!!!! ca pana aqm nu m-am ocupat cu sv ca am avut alte probleme !!
Sus In jos
CRBL
Admin Server
Admin Server
CRBL


Mesaje : 143
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 48
Localizare : bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 12:21 pm

NU MAI POATE OMUL SA FACA O GLUMA CA GATA SARINI IN AERRR !!!!
FANE AI LOATO RAZNA ????
CE PULA MEA MA INJURI ASA ????
SA VEZI BATAIA DRACU CE.TI DAU CAND PUN MANA PE TINE !!!!!
VREI SA NE GATEM ????
AZI SUNT OCUPAT / DAR LUNI TE ASTEPT LA MINE
SA NE LUPTAM CU 5kg DE VIN DIN RECOLTA LU TACTU
SI SA DEA DRACU SA NU VII
DATE.N COACE DACA.TI PLACE
'' TEA UITAT DUMNEZEU PE AFARA '' ??? '' VINO DRACU INAPOI ''
LOATEA.S LA BAIRAM
TE PUPA FRATELE TAU
SI NU TE LAS EU PE TINE CHIAR DACA RAMANEM SINGURI ADMINI DE PE SERVER

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 2:18 pm

Puteti face treaba si fara mine sunt sigur de asta.Bafta!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 2:20 pm

Esti femeie sa mor io:)))Smile) nu ma asteptam sa fii asa slab......soarta;)
Sus In jos
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 4:12 pm

hai ma vasi termina cu prostiile si veziti de treaba in continuare :-ss
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Ma retrag! Empty
MesajSubiect: Re: Ma retrag!   Ma retrag! I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 7:12 pm

Tu chiar nu il vezi cum vorbeste ... Nu are rost, nu sunt slab bai "prietene" sunt mai inteligent decat crezi tu, dar nu meriti nici nimic ... invoci soarta pentru un joc .... vai de capul tau lol! , asta te reprezinta!

Topic Closed!!! Se fini
Sus In jos
http://csextream.tk/
 
Ma retrag!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Anunturi-
Mergi direct la: