Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vai vasy mai enervat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

vai vasy mai enervat Empty
MesajSubiect: vai vasy mai enervat   vai vasy mai enervat I_icon_minitimeDum Mar 20, 2011 11:12 pm

Ce ati inchis rep discutia.... In afara de mine vasy crbl rbk nimeni sa nu mai vb aici....Hai ma vasi ce p*la mea ma faci sa vb urat lasa prostiile si nu renunta ca avem nevoie de tine si Rbk eu stiu ca nu esti orgolios dupa ce am vazut ca te-ai pisat pe mihnezu cum sar zice.Cu toate ca el m-a adus pe serv si mi-a dat adminu... scuzati limbaju meu acum dar nu imi place deloc cand e cearta intre noi ca prostiii PLM cand zic intre noi inseamna astia vechiii asa ca, vasy stai in pizdulica lu gherghina si fa curatenie ca,plm asta mi-ai promis asa ca,nu fa pe uitatu...CA te numesc si eu femeie=))glumesc man dar fa curatenie:X:X:X:X:X sti ce vreau sa zic:*:*:*:*::*
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

vai vasy mai enervat Empty
MesajSubiect: Re: vai vasy mai enervat   vai vasy mai enervat I_icon_minitimeLun Mar 21, 2011 9:45 am

Am inchiso fratica ca si pe asta bineintleles pentru a nu mai da drumul la interpretari, deja mi sau scos toate accesele nu mai are rost fredyca I love you , nu sunt prosti pur si simplu nu mai inghit unele chesti si deaia nu mai continui, nu e vorba de nici o cearta, pur si simplu alti ar trebui sa invete sa vorbeasca mai frumos si sa respecte omul pentru cea ce face, te las pe tine pe mai departe sa faci curatenie Razz, stiu ca ii filezi pe toti. bafta!!!
Sus In jos
http://csextream.tk/
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

vai vasy mai enervat Empty
MesajSubiect: Re: vai vasy mai enervat   vai vasy mai enervat I_icon_minitimeLun Mar 21, 2011 10:13 am

Smile))Smile)) n-ai minte mhh:))))Smile)) zici ca ai 12 ani:))Smile) " imi iau jucariile si plec aksa""Smile)Smile)

dak tot zici ca esti asa puternic arata de ce esti in stare si nu renunta ca o fetita!!!



io stiu dc te-ai suparat tu....dar nu vb aici,vb pe mess ca e mai bn;)
Sus In jos
 
vai vasy mai enervat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru vasy
» Banlist Vasy!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Anunturi-
Mergi direct la: