Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri de tot felul

In jos 
+4
who?
Rbk
*SeTh^AmOn
celmaitarero
8 participanți
AutorMesaj
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 1:48 pm

Culmea linistii: Sa fie asa de liniste in jurul tau incat s-auzi cum te mananca-n kur..

Culmea casniciei: Sa stai la rand sa-ti footi nevasta..
Culmea culmii casniciei: Sa iti sara randul

Un sofer de tir, opreste linga o tipa si o intreba:
Amtoare de sex oral??!?!
Asta ii zice:
Amatoare e mata!! Eu sunt profesionista!

lol!
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeVin Ian 21, 2011 7:23 am

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie...Un politist sa sa o ajute , o incurajaza : Hai ca poti impinge .
TIganca avea gemeni... scoate unu capu afara din pasarica se uita, intra repede inapoi si i zike speriat celuilalt
- COAIE hai prin spate ca pe aici sunt gaborii !!! Exclamation Exclamation


Sus In jos
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 11:54 pm

Auzind despre gravitatea îmbolnăvirii cu SIDA, un tînăr de 20 de ani îşi întreabă tatăl despre modul în care se poate lua SIDA. Răspunsul tatălui:
- Păi prin contact sexual şi prin mucoasă...
- Auzi, da' de la o mucoasă de 16 ani poţi lua SIDA?
lol! lol! lol!


_____________________________________________________________________________________________________

Doi bebeluşi la creşă:
- Tu ce eşti, băiat sau fată?
- Băiat.
- Dar de unde ştii?
- Dacă iese infirmiera îţi arăt.
Iese infirmiera, la care acesta îşi ridică păturica:
- Uite, am şosetuţe albastre.
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeMier Feb 02, 2011 3:27 pm


O tipa innebunita de dragoste trimite noaptea un sms iubitului ei: "iubitule,daca dormi,trimite-mi visele tale,daca razi trimite-mi zambetul tau,daca plangi,trimite-mi lacrimile tale" raspuns: " iubita mea,ma cac! Ce sa-ti trimit?"
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeMier Feb 02, 2011 11:41 pm

"Te afli in pat intre o tipa buna si un poponar. Cui ii intorci spatele?"
sa va vad Smile))
Sus In jos
Gabanu
Nou Venit
Nou Venit
Gabanu


Mesaje : 84
Data de inscriere : 19/12/2010

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeMier Feb 02, 2011 11:44 pm

tipei lol!
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeJoi Feb 10, 2011 4:17 pm

Un tip intra intr-un bar tinanand in mana un cacat imens si zice:
- Fiti atenti in ce era sa calc!


I: Cum spargi o basina in 2?
R: O tragi pe nari!


Luni dimineata, vidanjorul se prezinta la ora 8 la slujba, imbracat la costum, frumos, cu cravata.
Suna telefonul. O urgenta pe teren. S-a infundat un canal.
Vidanjorul pleaca impreuna cu ajutorul sau, Vasile, ce cara lada cu scule.
Vidanjorul se baga in canal, iese plin de rahat si-i zice lui Vasile:
- Cheia de 16! Ia aer in piept, se baga din nou.
Iese iar plin de rahat, abia rasufland:
- Nu e buna, da-mi-o pe aia de 18! Iar trage aer in piept, iar intra in canal.
Iese iar...
- Nu e buna! Cheia de 20!
Iese iar, abia mai rasufland, cu rahatii curgand de pe el si ii zice ajutorului:
- Vezi ba, Vasile, daca n-o sa inveti meserie, toata viata ai sa cari lada aia cu scule!


Doi economisti mergand spre casa vad un rahat pe trotuar.
- Daca il mananci iti dau un milion, zice primul. Acesta il mananca, dar mergad mai vede unul si-i zice celuilalt:
- Daca il mananci si tu iti dau un milion. Primul economist mananca si el. Pe drum au mancat fiecare cate zece rahati si la despartire unul zice:
- Am mancat atata rahat si suntem fiecare la banii lui. Ce folos? Celalalt raspunde:
- Da, dar am avut rulaj de douazeci de milioane!

Un comentator de fotbal la ultimul meci al Stelei:
- Avem nevoie de un gol! Avem nevoie de un singur gol... l-am primiiiiit !



I: De ce isi bat dinamovistii copiii in ziua de Craciun?
R: Pentru ca umbla cu Steaua.
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeJoi Feb 10, 2011 10:17 pm

fainee =))....dar WHo zi raspunsul la intrebarea aia cu tipa si poponaru ca is curios Smile)
Sus In jos
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeJoi Feb 10, 2011 10:27 pm

*SeTh^AmOn ......nu e niciun raspuns Smile)
fiecare alege dupa bunul plac cui intoarce spatele Very Happy =))
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeVin Feb 11, 2011 10:33 am

who? a scris:
*SeTh^AmOn ......nu e niciun raspuns Smile)
fiecare alege dupa bunul plac cui intoarce spatele Very Happy =))

Depinde acuma ... daca poponaru e cu spatele la tipa sau cu fata ... ca daca e cu spatele stai si tu cu spatele la poponar
Sus In jos
http://csextream.tk/
who?
Moderator
Moderator
who?


Mesaje : 31
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Alexandria

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeVin Feb 11, 2011 12:29 pm

pai vasy....dak tu esti la mijloc...normal ca si tipa si poponaru sunt cu fatza la tine Smile)
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeVin Feb 11, 2011 3:34 pm

Frate...eu as face o permutare..Razz..si as baga fata la mijloc lol! ...si sa imi intoarca apoi ea mie spatele... Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeSam Feb 12, 2011 7:24 am

=)) ma lipsesc....... aj intoarce spatele la tipa......=))
Sus In jos
vRajiToRulLlL**
Admin Server
Admin Server
vRajiToRulLlL**


Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 30
Localizare : bucuresti

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 3:05 pm

Pro seth=))
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 3:10 pm

Da mey vrajitoarule ....si tu si seth ati intoarce spatele fetei si ati ramane bot in bot cu ...fundasul, asa ca daca o bagi la mijloc macar scapi sa fi langa ala ... affraid
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeLun Feb 14, 2011 3:16 pm

New ones:

La spital o tanara foarte frumoasa asteapta in hol, pe un pat rulant, sa fie condusa in sala de operatie, pentru o mica interventie chirurgicala. Un tip imbracat in alb din cap pana- n picioare se apropie, ridica cearsaful care o acoperea si ii examineaza corpul gol. Dupa aceea pune cearsaful la loc si se indeparteaza putin pentru a discuta cu alte "halate albe". Un al doilea om din grupul celor imbracati in alb se apropie, ridica cearsaful si o examineaza, dupa care pelaca si cand un al treilea halat alb se apropie si ridica cearsaful pentru a o examina, femeia i se adreseaza ingrijorata: − Am inteles ca e nevoie de mai multe examinari, dar pana la urma cand ma operati? Omul in halat alb ridica din umeri: − Habar n- am! Noi suntem aici sa vopsim holul.

Se urca un betiv in tramvai, si vomita pe un calator, la care calatorul:
- Ce faci, ma porcule?
- Tu vorbesti ba, nu vezi cum arati?

Still don't know what to get your girlfriend for Valentine's Day? How about a new boyfriend...

What's the easiest way to put a smile on a girl's face? Draw one on the duct tape.


P.S. Scuze pentru dublu post.. Very Happy

Edit by Scofi3ld: pentru a evita dublu post dai edit la mesajul anterior si poti pune Later Edit(LE)
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
RaiZeN?!
Nou Venit
Nou Venit
RaiZeN?!


Mesaje : 21
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Re:Bancuri de tot felul   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeMar Mar 01, 2011 7:54 pm

Se duce Alinutza suparata spre casa si ii zice lu tati:tati colegii la scoala imi spun ca am fata de cur.nu-i asa tata esti foarte frumoasa.se duce alina la o plimbare sa se relaxeze si zareste o canalizare in care se lucra.baga ea capu sa vada ce e acolo si deodata striga un muncitor la ea :Baaaa ,nu te caca aicea!!!
Sus In jos
RaiZeN?!
Nou Venit
Nou Venit
RaiZeN?!


Mesaje : 21
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: Bancuri..   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeMar Mar 01, 2011 8:09 pm

Vine Ion la preot sa se spovedeasca.Parinte iarta-ma daca am pacatuit;uite cum sa intamplat:veneam de pe camp si mi-am vazut nevasta cam trista,palida,trasa la fata si am luat-o si i-am tras-o 5 ore in sir.apoi am venit la sfintia ta acasa si mi-a raspuns coana preoteasa si mi-a zis ca esti plecat....si saraca de ea era cam trista,palida,trasa la fata,si iam tras-o si ei 5 ore in sir...Parinte da ce ai? te vad cam trist,palid,tras la fata...


Un om vede in autobuz o maicuta foarte sexy si se duce la ea si ii zice:Vrei sa te f**i cu mine?femeia jignita a coborat la prima statie....vine soferul si ii zice omului..ma omule nu se procedeaza asa......ii zice soferul cum sa faca si omu nostru se duce la biserica dupa maicuta in costum de preot si ii zice ...maicuto m-I S-a aratat D-zeu si mia zis sa te f*t.maicuta accepta dar cu o conditie:Vreau sa o facem anal ca nu vreau sa fac copii ca e pacat.dupa ce isi termina treaba omu isi scoate costumu si zice:
-Ha !!team pacalit,sunt barbatul din autobuz ..la care isi scoate si femeia costumul si zice:
-Ha !! Sunt soferul!!

Un barbat ducea lipsa de bani si sa gandit intro zi cum sa faca...si-a scris in fata casei:Ofer placeri Femeilor!!! 100$in pat 75$pe canapea 25$ pe podea
Dupa scurt timp vine o batranica si ii da bani barbatului;acesta ii numara:
-Fix 100$!! si intreaba jenat:odata pe canapea?
-Nu fi naiv...de 4 ori pe podea!!!

Edit by Scofi3ld: pentru a evita dublu post dai edit la mesajul anterior si poti pune Later Edit(LE)
Sus In jos
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Bancuri de tot felul Empty
MesajSubiect: New ones...   Bancuri de tot felul I_icon_minitimeJoi Mar 17, 2011 2:56 pm

The scientists established the following:
Vodka + Ice -> affect the kidneys
Rom + Ice -> affect the liver
Whiskey + Ice -> affect the heart
Gin + Ice -> affect the brain
Can you believe how dangerous is the bloody ice?...


Un saudit, unul din Qatar, un iranian si un evreu stau la o cafea la New York .
Zice sauditul:
- Am ceva bani in plus si cred c-o sa cumpar Citibank.
- Si eu am bani in plus, zice ala din Qatar. Am de gand sa cumpar General Motors.
Adauga si iranianul:
- Am trimis deja oferta sa cumpar Microsoft.
Toti trei se uita la evreu: asta mai trage o inghititura, nu-si ridica capul si mormaie hotarat:
- Degeaba va agitati, nu vand nimic!
````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Altele, pentru azi:

Statea Ion pe deal cu un bumerang in mana si cu fatza plina de sange.
Se apropie Vasile:
- Ce faci Ioane?
- Stau...
- Da' ce tii in mana?
- Nu stiu...
- Pai si de ce il tii? Arunca-l!
- Arunca-l tu, ca eu m-am saturat...

Era o fetita care de la o vreme avea un permanent rinjet tembel pe figura. Parintii se duc cu ea la doctor:
- Domnul doctor, nu stim ce are de rinjeste asa...
Doctorul se uita si zice:
- Ati incercat sa ii slabiti coditele ?

`````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~






Ultima editare efectuata de catre celmaitarero in Vin Mar 25, 2011 10:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
 
Bancuri de tot felul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Funny-
Mergi direct la: