Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21

In jos 
+3
m3ntho0l
soso
Scofi3ld
7 participanți
AutorMesaj
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMar Mar 29, 2011 5:07 pm

21:Daca pe orice harta diferenta intre echipe (ct respectiv terro) este mai mare de 5 puncte, admini prezenti pe acea harta le revine responsabilitatea de a se muta in scopul echilibrarii echipelor sau de a echilibra balanta in asa fel incat echipele sa fie egale valoric!

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 67259786

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 69658974

Sus In jos
soso
Admin Server
Admin Server
soso


Mesaje : 62
Data de inscriere : 30/11/2010

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMar Mar 29, 2011 5:49 pm

In Primu rand dabea il mutasem eo pe syn la ct;)(se poate si verifica dak este adevarat )---> in al doilea rand asta este o reclamatie inutila.....am avut zile cand jukam toti admini doar la o echipa si vi u cu reclamati dastea Smile))=)))
Sus In jos
m3ntho0l
Admin Server
Admin Server
m3ntho0l


Mesaje : 74
Data de inscriere : 09/01/2011
Varsta : 27
Localizare : Rasnov // BrasoV

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMar Mar 29, 2011 6:23 pm

ok asta este parerea ta !! dar nu cred k este cv foarte grav ceea ce am facut !! akm sa se decida...
Sus In jos
http://www.csextream.tk
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMar Mar 29, 2011 6:48 pm

asta nu e nimik au fost zile si mai rele si nu am facut reclamatii
orcum eo le zik de fieca re data EQILIBRATI SAU O FAK EO !! si iti zik eo ca au fost nevoiti sa o faca
si care o sa comenteze un ban de 60 min pt fregasm nu o sa le strice !
puteai sa le ceri si tu asta si o faceau Smile te asigur foarte bine
daca vineai cu reclamatia ca leai cerut asta si ziceau nu ma intereseaza atunci puteai continua dar asa e fix 0

Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMar Mar 29, 2011 8:50 pm

mDa de aceeasi parere cu OBytza ....i mutam eo daca nu treceau ei de buna voie bounce bounce
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMar Mar 29, 2011 9:17 pm

O reclamatie cam neinteleasa...de ce ?
Scofield din cate am vazut eu ... erai pe server cu adminul si tipai echilibrati echipele ??
De ce ?
Aveai admin de ce nu echilibrai u si tipai la alti sa echilibreze !
Ti-am mai zis eu ceva, dar vad ca nu mai ascultat ... reclamatia asta te baga si pe tine la aceasi oala cu ceilalti !
Sus In jos
http://csextream.tk/
celmaitarero
Moderator
Moderator
celmaitarero


Mesaje : 170
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 44
Localizare : Constanta

Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21   Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21 I_icon_minitimeMier Mar 30, 2011 8:25 am

Salut lume!!

Iar ati inceput??!!
Parca s-a mai discutat odata, cu toti adminii......ca se accepta doar reclamatii constuctive (daca se poate spune asa).......adica cele care dovedesc intr-adevar ca sunt admini care fac rau acestui server/forum, prin actiunile lor.
Aceasta reclamtie mi se pare neavenita, prin urmare nu cred ca se vor lua niciun fel de masuri.....asteptam si decizia lui Rbk...

P.S. Scofi3ld, sa intelgi ca eu cred ca esti un admin bun si chiar incerci prin aceste reclamatii sa responsabilizezi la maxim adminii acestui server, prin respectarea la virgula a regulamentului.....insa lucruri de acest gen la poti posta si in cadrul forumului "Discutii libere" cu titlu de genul "De luat in seama!/ Atentie!/etc.

Se va bloca...pana la noi dispoziiti finale din partea ownerilor....pentru a nu lasa loc de mai multe discutii in contradictoriu, pe care personal nu doresc sa le mai vad pe forum (afecteaza increderea forumului/serverului fata de ceilalti useri)..folositi mess, tel, etc....
Sus In jos
https://csexxtream.forumgratuit.ro/
 
Reclamatie celor 3 admini -> nerespectare regula 21
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Evaluare admini!
» Model Reclamatie
» Imunitate pentru admini?
» LAME LUATE DE ADMINI
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Reclamatii-
Mergi direct la: