Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeMier Mar 30, 2011 11:12 pm

Pt ca ati inchis subiectu lu scoldfil

1.comanda pe care o folosim amx_cvar mp_autoteambalance 1 este absolut inutila pt ca nu face absolut nimic deci e praf scoatetiooooooooooooooooooooooooo
2.Nai dreptate scoldfil pt ca dc sa ma mut eu sau ori care alt admin ,dau exempllu acum ca stiu ca se ia in nume de rau;) intr-o echipa de retardati cum se mai nimereste uneori de primesti cate 3 4 5 fb-uri de la echipa........asa ca tot avem comanda /spec ct spect t ii mutam noi nu ne mutam noi dupa eii;) Hf&Gf
Sus In jos
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: Re: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeJoi Mar 31, 2011 2:37 pm

nu prea ai dreptatte fredy bag bag :-ss
multi fregari daca o sa ii muti o sa te injure si o sa iti unple frigideru Razz
pt o buna cooperare cu ceilanti si un jok cat mai placut pe server este bine sa ne mutam noi
NU cred ca iti convine sa fi tero pe dust 2 si sa fie 20-0 pt ctrii?
Sau sa fie invers scoru care mai e farmecu? doar facand freguri? Crezi ca face rbk statuie celui care e in top15?
Sus In jos
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: Re: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeVin Apr 01, 2011 6:37 pm

eu am insistat cu mutatul dar lumea nu intelege si daca ma pun eu sa mut incepeau sa zica adminii ca lor nu le place terro ca ei s-au pus ct de la inceput sau vice-versa si chestii dinastea ...
Sus In jos
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: Re: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeVin Apr 01, 2011 10:46 pm

da ma stiu ca daca ii mutii esti injurat dar nici sa joci intro echipa in care totii sunt praf explicami tu oby ce faci daca esti tu singuru admin pe serv??Smile))te muti la echipa mai buna Smile) te pup la oute:))):X::Xasa ca degeaba zici Razz
Sus In jos
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: Re: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeSam Apr 02, 2011 12:38 am

freddybangbang a scris:
da ma stiu ca daca ii mutii esti injurat dar nici sa joci intro echipa in care totii sunt praf explicami tu oby ce faci daca esti tu singuru admin pe serv??Smile))te muti la echipa mai buna Smile) te pup la oute:))):X::Xasa ca degeaba zici Razz

ce zici tu aici inseamna k esti fragar si joci pt top nu pentru a fi un admin de apreciat Wink
Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: Re: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeSam Apr 02, 2011 5:49 am


Wa contraziceti cu tot felul de posturi....la reclamatii si srv numa mere : ) ) ............ pale pale
Sus In jos
Obytza
Admin Server
Admin Server
Obytza


Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/02/2011
Varsta : 35
Localizare : Sibiu

cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca Empty
MesajSubiect: Re: cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca   cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca I_icon_minitimeSam Apr 02, 2011 2:41 pm

fredy toti cei care mai vazut pe server de atata timp intreabai daca am jukt la rank vreodata Razz mie 1 tot timpu imi place sa ma mut la eqipa care pierde pt a eqilibra Razz
Sus In jos
 
cu toate ca raspund ca m greu dar sunt si eu cu munca
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Cs-eXtream :: Reclamatii-
Mergi direct la: