Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Chill....

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Gabanu
Nou Venit
Nou Venit
Gabanu


Mesaje : 84
Data de inscriere : 19/12/2010

Chill.... Empty
MesajSubiect: Chill....   Chill.... I_icon_minitimeVin Ian 21, 2011 10:25 pm

Ok w1cked sunt total de acord cu tine ca nici mie nu imi place o comunitate unde se injura si fel si fel de chestii..cand m-am referit la warn-uri...m-am referit la faptul ca unii au primit warn pt ca au postat in alta parte ...ceea ce mi se pare absurd...am vb cu rbk si dupa ce definitivati forumul imi da si mie mod pe forum ca am ceva experienta...

eu de exemplu dau un avertismen apoi incep cu warnuri...unde vad ca e injuratura , sterg frumos si postez dedesubt Avertisment...la urmatoare intamplare warn...

Spun chestia asta pt ca vin playeri...unii cu fitze , poate playeri buni...si zic ce frate mia dat ala warn ca n-am postat in locul unde trebuie...ma duc in alta parte ca e mai bine...poate ala are 1 prieten 2 3 si ii zice si alora si pleaca...ca deh sunt tovarasi..si asa am pierdut playeri...sau vine in noob cum sunt multi care nu stiu sa umble pe forum si posteaza nuj ce aiurea si ia ban pana se invata...:-?
Acu sincer nu mi-o lua in nume de rau,cum am mai spus... daca ai vreo nelamurire ... ceva ... steam id faby_gbr Y.M n0k1a.1niq@yahoo.com ... sau faby_gbr@yahoo.com

sanatate Smile
Sus In jos
DarkStar
Nou Venit
Nou Venit
DarkStar


Mesaje : 25
Data de inscriere : 08/01/2011

Chill.... Empty
MesajSubiect: Re: Chill....   Chill.... I_icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 12:25 pm

Cine'i Wicked ? scratch
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

Chill.... Empty
MesajSubiect: Re: Chill....   Chill.... I_icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 6:02 pm

DarkStar a scris:
Cine'i Wicked ? scratch

off : Darkstar sa vede ca esti ratacit si ca nu prea iei parte la comunitatea asta ... din cate vad eu esti un admin scos peste noapte pe banda rulanta ... pacat !!! Rbk poate ma pui si pe mine la curent cu toate astea cheers
Sus In jos
http://csextream.tk/
 
Chill....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Timp Liber :: Discutii Libere-
Mergi direct la: