Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 SA VA INTRE BINE IN CAP

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

SA VA INTRE BINE IN CAP Empty
MesajSubiect: SA VA INTRE BINE IN CAP   SA VA INTRE BINE IN CAP I_icon_minitimeLun Ian 24, 2011 5:34 pm

Am verificat logul serverului si ce am vazut acolo m-a luat durerea de cap...am vazut ca dati banuri/scoateti banuri fiecare dupa bunul plac cum vii se scoala voua nerespectand regulamentul.....

DOAR IO AM VOIE SA DAU UNBAN CUIVA....VOI NU AVETI DREPTUL ASTA!!! SPER SA FIE PT ULTIMA DATA!!CAND VA MAI PRIND CA FACETI DE CAPUL VOSTRU O SA VA SANCTIONEZ !!!! SI VORBESC FOARTE SERIOS CA VAD CA V-ATI LUAT-o TOTI IN CAP!!!


DACA ATI BANAT O PERSOANA CA ACEASTA NU V-A DAT POZELE SAU ALT MOTIV SI ATI CLARIFICAT PROBLEMA INTRE TIMP MERGETI PE FORUM SI FACETI UN ANUNT CU NUMELE PLAYERULUI SI IP LA RUBRICA RESPECTIVA PENTRU A FII INLATURAT BANUL DIN LISTA SERVARULUI!! SPER SA NU MAI FIE PROBLEME CA NU VREAU SA VA SANCTIONEZ ,RESPECTATI REGULAMENTU!!
Sus In jos
Scofi3ld
Server Assistent
Server Assistent
Scofi3ld


Mesaje : 82
Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Braila

SA VA INTRE BINE IN CAP Empty
MesajSubiect: Re: SA VA INTRE BINE IN CAP   SA VA INTRE BINE IN CAP I_icon_minitimeLun Feb 07, 2011 10:36 pm

Dupa parerea mea, la ce ai zis tu mai sus, nu o sa mai fie lume pe sv deoarece omu ala care a luat ban si este nevinovat nu sta el pana i se va scoate banul de tn Wink. Iti propun sa lasi doar cateva persoane de incredere care sa dea unban si sa mai execute anumite comenzi, in rest numai bn (doar o parere de-a mea)
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

SA VA INTRE BINE IN CAP Empty
MesajSubiect: Re: SA VA INTRE BINE IN CAP   SA VA INTRE BINE IN CAP I_icon_minitimeMar Feb 08, 2011 9:46 am

Idem Scofi3ld.
Sus In jos
http://csextream.tk/
Rbk
Administrator
Administrator
Rbk


Mesaje : 229
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Cs World

SA VA INTRE BINE IN CAP Empty
MesajSubiect: Re: SA VA INTRE BINE IN CAP   SA VA INTRE BINE IN CAP I_icon_minitimeMar Feb 08, 2011 11:21 am

DOAR ADMINISTRATORII DAU UNBANN!!!!


LOCKED
Sus In jos
 
SA VA INTRE BINE IN CAP
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Regulament :: Anunturi-
Mergi direct la: