Cs-eXtreme
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!

In jos 
+2
soso
gIvE|EfFeCt
6 participanți
AutorMesaj
gIvE|EfFeCt
Nou Venit
Nou Venit
gIvE|EfFeCt


Mesaje : 3
Data de inscriere : 14/01/2011

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:02 am

Nume (numele tau):gIvE|EfFeCt
Numele celui pe care il reclami:Vasy!
Data/ora:01/25/20011 -02:51:48
Motiv:am luat destroy aiurea !! fara nikiun motiv !!! si dupaia mi a cerut cfg i l am dat si imi zike ca am coduri in cfg Smile)care defapt el nu are niki o treaba cu cfg niki nu stie ce e ala cfg si ce inseamna configurile din el !!!!!
Dovada: http://postimage.org/image/36im0ordw/

http://postimage.org/image/nx8w4yro/
Sus In jos
soso
Admin Server
Admin Server
soso


Mesaje : 62
Data de inscriere : 30/11/2010

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:07 am

Sigur vasy nu a dat aiurea destroy are o dovada sau un motiv mai mult ca sigur........si dak te intereseaza vasy a mai fost admin aici dar sa retras si uite ca a revenit din nou.....sa vedem ce sa intamplat pana la urma,
Asteptam si raspunsul lui
Sus In jos
gIvE|EfFeCt
Nou Venit
Nou Venit
gIvE|EfFeCt


Mesaje : 3
Data de inscriere : 14/01/2011

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:08 am

da dar dc se crede asa bun ? pentru ca joaka cineva mai bn ca el!!!!! si pentru aia trebuie sa dea destroy ? dj M am saturat de asa adminI !!!!!!!! credema ca nu jok de azi !!! poate sa confirme mai multi playery dp server ca Nu folosesc NIki un fel de cod !!!!!!!! si cfg ce il am IS doar niJte configuri !! nu exista niki un fel de aim sau coduri ce o specificat el Neutral !!!!!!!!!!






PRIETENE EU NU FOLOSESC CODURI !! JOAKA CU EL !! SI DOVEDESTEMI CU DEMO CA E AIM IN EL SI ZOM !!!!! Wink SI ATUNKI MAI VORBIM Wink !!!!!!!!! PAN ATUNCI POTI RAMINE UN ADMIN !! DISTRUS !! SI KAM !! .... PROST POT SA ZIK !!!!!!!!! AI VZ CA JOAKA CINEVA MAI BN CA TINE !! SI GATA ARE CODURI !! PRIETENE NU JTIU CATI ANI AI SI .. CAT TE PRIKEPI LA CS !! DAR !! PENTRU MN ESTI UN BOOT !!! SI INKA CV !! degeaba ejti admin dac Nu ai niki o experienta !! se vede ca ai vre o 11 12 ani !! tu nu ai 22 de ani !!





Ultima editare efectuata de catre gIvE|EfFeCt in Sam Ian 29, 2011 12:26 am, editata de 2 ori
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:15 am


--------------------------------------------------------------------------------

Nume: Give#efect
Ip: 79.116.188.123
Data/ora: 25.01.2011/ 11:11
Dovada: Un cfg care o sa il dau administratorilor...pe forum e prea periculos sa il pun pentru ca stiu ei aia de ce )=))
Motiv: Scripturi in cfg,no recoil si fast zoom si silent run,si silent defuse , reload script...zoom fast la awp .... sunt toate in cfg'ul care mi la dat!
Durata : permanent


PA. O sa cer si banarea ta pe forum !
Sus In jos
http://csextream.tk/
freddybangbang
Admin Server
Admin Server
freddybangbang


Mesaje : 105
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 12:38 am

=)))Smile))) nare ma nare Smile))) dar le are pe toate alea in cfg Smile)) gg vasy
Sus In jos
*SeTh^AmOn
Admin Server
Admin Server
*SeTh^AmOn


Mesaje : 204
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-jiu / Gorj

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 8:34 am


mA GIVE EFFECT uh nu stiai ca e interzis p srv cu silent run silent defsuse s.a.m.d ?
Astea nu iss hack uri?
pRo pt vasy
Sus In jos
vRajiToRulLlL**
Admin Server
Admin Server
vRajiToRulLlL**


Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 30
Localizare : bucuresti

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSam Ian 29, 2011 11:35 am

dak vasy e sigur at..pro vasy..:X
Sus In jos
vasy
Administrator
Administrator
vasy


Mesaje : 247
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 35
Localizare : Alexandria/Bucuresti

vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!   vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!! I_icon_minitimeDum Ian 30, 2011 3:30 pm

Banul ramane permanent.
Case closed.
Sus In jos
http://csextream.tk/
 
vreau sa fac dreptate :| !!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vreau sa se faca dreptate
» nu mai vreau adminu
» Vreau slot
» Vreau Admin :X:X:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-eXtreme :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: